Oferta Pracy - Centrala Rymanów, Oddział Krosno, Oddział Nowy Żmigród

SPRZEDAWCA USŁUG BANKOWYCH

  Miejsce pracy: Centrala Rymanów,O/Nowy Żmigród/ F. Jasło,
O/Krosno

ZADANIA:

  • Sprzedaż produktów kredytowych, realizacja określonych planów sprzedażowych,
  • Bieżąca obsługa klientów zgodnie ze standardem Banku,
  • Budowanie, utrzymanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów,

PROFIL KANDYDATA:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych, min. 1 rok,
  • Ukierunkowanie na realizacje zadań i osiąganie założonych celów,
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Wykształcenie wyższe,

ZAPEWNIAMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w Banku z polskim kapitałem

Stanowisko ds.  WINDYKACJI

 Miejsce pracy: Rymanów

GŁÓWNE ZADANIA

Region: mazowiec Opis stanowisk

  • opracowywanie i realizacja strategii restrukturyzacji lub windykacji wierzytelności
    oraz harmonogramu działań w stosunku do dłużnika,
  •  weryfikacja, ocena oraz monitoring programów naprawczych przedłożonych
    przez dłużników Banku,
  •  sporządzanie analiz ekonomiczno-finansowych dłużników Banku oraz wniosków
    o podjęcie decyzji w sprawach restrukturyzacji lub windykacji należności Banku,
  • dokonywanie przeglądu, monitorowania, klasyfikacji oraz szacowania utraty wartości zarządzanych wierzytelności,
  • prowadzenie negocjacji z dłużnikiem oraz innymi instytucjami zaangażowanymi
    w proces,
  • prowadzenie postępowań windykacyjnych,
  • prowadzenie akt wierzytelności przejętych do zarządzania,
  • rekomendowanie decyzji przełożonym.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: prawo),
  • doświadczenie w obszarze windykacji należności klientów instytucjonalnych
    w bankowości,
  • znajomość przepisów prawa bankowego, cywilnego, upadłościowego w zakresie prawnych zabezpieczeń i dochodzenia wierzytelności,
  • dokładność,
  • zdolności analityczne oraz negocjacyjne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

ZAPEWNIAMY Oferujemy

  • pracę w Banku z polskim kapitałem,
  • ciekawą pracę w ambitnym zespole,
  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do dnia 15-10-2018r.

na e-mail centrala-bs.Rymanow@bankbps.pl

lub pocztą na adres:

Bank Spółdzielczy w Rymanowie

ul. Rynek 14

38-480 Rymanów

Tel.134355010 , 134355018

Bank zastrzega sobie, iż skontaktuje się z wybranymi osobami.