PayByNet

Informujemy, że Bank Spółdzielczy w Rymanowie uruchomił dla Klientów Banku usługę bezpiecznych płatności internetowych Paybynet.

 

 

 

 

Dlaczego warto skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych Paybynet: 

- bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej (widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze),

- szybkość płatności – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje KIR),

- wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.

Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jedną z dostępnych form płatności "Paybynet", "przelewy24", "dotpay" następnie "Grupa BPS". Po wybraniu Grupa BPS z mapy placówek należy wybrać Bank Spółdzielczy w Rymanowie aby nastąpiło automatyczne przekierowanie do systemu bankowości internetowej. Następnie należy zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.