Oferta Pracy - Oddział Krosno

 1. SPRZEDAWCA  USŁUG BANKOWYCH

Miejsce pracy: Krosno, Centrala, Jedlicze

ZADANIA:

  • Sprzedaż produktów kredytowych, realizacja określonych planów sprzedażowych,
  • Bieżąca obsługa klientów zgodnie ze standardem Banku,
  • Budowanie, utrzymanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów,

PROFIL KANDYDATA:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych, min. 1 rok,
  • Ukierunkowanie na realizacje zadań i osiąganie założonych celów,
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Wykształcenie wyższe,

ZAPEWNIAMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w Banku z polskim kapitałem

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do dnia 28-02-2019r

na e-mail centrala-bs.Rymanow@bankbps.pl

lub pocztą na adres:

Bank Spółdzielczy w Rymanowie

ul. Rynek 14

38-480 Rymanów

Tel.134355010 , 134355018

Bank zastrzega sobie, iż skontaktuje się z wybranymi osobami.