Oferta Pracy na stanowisku

Specjalista ds. kredytów MŚP

Miejsce pracy: Jedlicze

ZADANIA:

  • weryfikacja dokumentacji kredytowej pod kątem kompletności, poprawności i wiarygodności,
  • ocena ryzyka pojedynczej transakcji - analiza zdolności kredytowej klienta, ocena adekwatności przedsięwzięcia inwestycyjnego, proponowanych zabezpieczeń
  • analizowanie danych finansowych,
  • analiza i wyciąganie wniosków w procesie kredytowym w oparciu o obowiązujące regulacje wewnętrzne i zewnętrzne Banku,
  • przygotowywanie rekomendacji z oceną ryzyka na potrzeby procesu kredytowego dla właściwego organu decyzyjnego celem podjęcia decyzji kredytowej,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku banku na lokalnym rynku
  • aktywna sprzedaż produktów kredytowych dla MŚP oraz pozyskiwanie nowych kientów z segmentu MŚP.

PROFIL KANDYDATA:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w banku lub innej instytucji finansowej,
  • doświadczenia w pracy związanej z obsługą klientów MŚP,
  • znajomości produktów bankowych skierowanych do dla klientów sektora MŚP,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy i wysokiej kultury osobistej,
  • uczciwości , sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  •  wykształcenie wyższe,

ZAPEWNIAMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w Banku z polskim kapitałem

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do dnia 31-07-2019 r.

na e-mail centrala-bs.Rymanow@bankbps.pl" target="_blank" title="centrala-bs.Rymanow@bankbps.pl">centrala-bs.Rymanow@bankbps.pl

lub pocztą na adres:

Bank Spółdzielczy w Rymanowie

ul. Rynek 14, 38-480 Rymanów

Tel.134355010 , 134355018

Bank zastrzega sobie, iż skontaktuje się z wybranymi osobami.