ul. Rynek 14, Rymanów

Zaloguj się do EBO

Podnosimy poziom bezpieczeństwa

LOGOWANIE
AUTORYZACJA
KOMUNIKACJA ONLINE
Wszystko czego potrzebujesz

Bezpieczna i szybka autoryzacja
operacji w bankowości internetowej

EBO Token Pro to aplikacja mobilna, która dzięki wykorzystaniu zaawansowanych mechanizmów w znaczący sposób podnosi poziom bezpieczeństwa korzystania z bankowości internetowej.Przyjazny interfejs oraz szybkość komunikacji sprawiają, że autoryzacja operacji skraca się do zaledwie jednego kliknięcia.

Dlaczego EBO Token Pro?

Nowoczesne, wygodne narzędzie do autoryzacji i komunikacji online.

Bezpieczeństwo komunikacji, logowania
i autoryzacji

Ochrona danych jest naszym najwyższym priorytetem. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony prywatności danych stosujemy i udoskonalamy najlepsze praktyki branżowe. Zapewnia pełne bezpieczeństwo na wszystkich poziomach,skutecznie eliminując mniej bezpiecznie metody logowania, z których korzystają obecnie klienci.

Raporty i audyty bezpieczeństwa

W raportach bezpieczeństwa zapisany jest wynik działania każdej operacji wykonanej przez użytkownika. Raporty mogą być analizowane przez administratorów w oparciu o zadany poziom bezpieczeństwa ustawiony i przypisany na poziomie firmy lub użytkownika.

Łatwość obsługi

EBO Token Pro gwarantuje nie tylko najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo, ale jednocześnie prostotę na etapie wdrożenia i poznawania jego funkcji. Z kolei Twoi użytkownicy pokochają nasz intuicyjny i przyjazny interfejs.

Dwuetapowa weryfikacja

Dodatkowa warstwa ochrony Twoich danych. Drugi etap uwierzytelniania jest egzekwowany na podstawie ustalonych zasad polityki i polega na uwierzytelnianiu dwuskładnikowym hasłem jednorazowym zsynchronizowanym czasowo (algorytm TOTP). Po aktywacji hasła, użytkownik musi potwierdzić akcję w obsługiwanej aplikacji. Błędna autoryzacja drugiego etapu skutkuje natychmiastowym przerwaniem procedury logowania do wybranego systemu.

Szyfrowanie typu end-to-end


Wszystkie hasła i komunikaty są szyfrowane na każdym etapie przy użyciu 256-bitowego szyfrowania AES metodą PBKDF2 SHA256. W praktyce oznacza to, że cała komunikacja z użytkownikiem jest przesyłana w sposób definitywnie bezpieczny i poufny. Korzystając z naszej aplikacji, użytkownik ma absolutną pewność, że nikt oprócz posiadacza konta nie ma dostępu do przesyłanych komunikatów czy generowanych haseł.

Produktywność


Groźba nieautoryzowanego logowania czy zapomniane hasło to przeszłość, a dodatkowo możliwość przekazywania poufnych komunikatów klientom zabezpieczonym kanałem sprawiają, iż biznes staje się bardziej bezpieczny i wydajny.

Prosty i Intuicyjny

EBO Token Pro to bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs. Konfiguracja i późniejsza obsługa jest prosta, a dodatkowa funkcjonalność taka jak kody QR przyspieszają obsługę bankowości internetowej .

"EBO Token Pro to uniwersalne narzędzie do bezpiecznego logowania, zatwierdzania operacji online oraz do pewnego przesyłania komunikatów w bankowości internetowej EBO eBank Online. Aplikacja oparta o nasz autorski silnik Authenticator, który stworzyliśmy z myślą o integracji z dowolnym zewnętrznym systemem, by każdy podmiot mógł zapewnić swoim użytkownikom bezpieczny dostęp do zasobów informatycznych i fizycznych"

Henryk Mierzwiński
Prezes Zarządu I-BS.pl

Pobierz na swoją platformę:

Android Apple