Zastrzeżenie karty

Nowy sposób autoryzacji płatności kartą w Internecie

Szanowni Państwo

Realizacja transakcji internetowych kartami płatniczymi Banku Spółdzielczego w Rymanowie odbywa się z wykorzystaniem zabezpieczeń 3D Secure.  Zabezpieczenia te umożliwiają  potwierdzanie transakcji internetowych.

Wprowadzenie dodatkowego zabezpieczenia wynika z wymogów nadzorczych instytucji finansowych przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa transakcji oraz Państwa zadowolenia z naszych usług.

W obecnej chwili każdy klient otrzymując nową kartę ma domyślnie włączoną usługę 3D Secure z jednym czynnikiem uwierzytelnienia tj. hasłem 3D Secure . Aktywacja drugiego czynnika (PIN‑u) jest możliwa po zalogowaniu się do portalu Kartosfera.  W zakładce „3D Secure”, można ustawić Kod PIN 3D Secure do transakcji internetowych. Kod będzie ustalany przez Klienta jednorazowo i skutkować będzie dla wszystkich posiadanych oraz wydanych w przyszłości kart.

Od początku 2021 roku mogą być wymagane przez akceptantów dwa czynniki uwierzytelnienia. W związku z tym Klienci będą musieli zdefiniować dodatkowo kod PIN, aby realizować transakcje z zabezpieczeniem 3D Secure. W przypadku, gdy Klient nie ustali własnego kodu PIN do transakcji internetowych w Kartosferze, po 1.01.2021 transakcja  może nie zostać uwierzytelniona a tym samym będzie nieskuteczna.

W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji.

Podręcznik użytkownika portalu Kartosfera jest dostępny na stronie www.kartosfera.pl.

Materiały do pobrania:

[button href=https://bsrymanow.pl/wp-content/uploads/2021/03/jak-nadac-pin-w-kartosferze_2.pdf style=”button-51″ css=”margin-right:5px;margin-left:5px;”]Instrukcja: Jak nadać PIN[/button]

[button href=https://bsrymanow.pl/wp-content/uploads/2021/03/uwierzytlenienie-transakcji.pdf style=”button-51″ css=”margin-right:5px;margin-left:5px;”]Instrukcja: Uwierzytelnienie transakcji[/button]