Zastrzeżenie karty

Inne produkty

Faktoring

Wspomagamy płynność finansową

Faktoring jest kompleksowym narzędziem finansowym pozwalającym na zapewnienie przedsiębiorstwu bieżącego finansowania.

Faktoring to korzystne rozwiązanie dla firmy, która:

  • chce poprawić płynność finansową poprzez przyspieszenie spływu należności
  • prowadzi sprzedaż z odroczonym terminem płatności – nawet do 120 dni
  • boryka się z trudnościami w ściąganiu należności i chce zdyscyplinować kontrahentów do terminowego wywiązywania się z płatności
  • nie ma wymaganych zabezpieczeń, aby ubiegać się o kredyt bankowy.

Poza poprawą płynności finansowej faktoring daje możliwość administrowania i zarządzania wierzytelnościami, monitoring portfela wierzytelności Klienta oraz przejęcia przez Faktora ryzyka opóźnienia lub braku zapłaty przez kontrahenta.

Leasing

Odmienna forma finansowania Twoich zakupów

Bank Spółdzielczy w Rymanowie, jako Uniwersalna Instytucja Finansowa zapewnia szeroki i dostosowany do potrzeb, szeroki wachlarz produktów o charakterze kredytowym. Zapewniamy obsługę zarówno Klientom Instytucjonalnym jak również Indywidualnym.

Usługi BPS Leasing uzupełniają ofertę produktów Banku Spółdzielczego w Rymanowie. Dzięki temu nasz Bank zapewnia swoim Klientom możliwość finansowania wszelkich potrzeb inwestycyjnych, niezależnie od tego czy będzie to prosty zakup środka trwałego czy długotrwały, wieloetapowy proces inwestycyjny.

Więcej >>

Przekazy Money Gram

Szybki transfer środków

Bank Spółdzielczy w Rymanowie świadczy usługi w zakresie przesyłania i odbierania pieniędzy za pośrednictwem MoneyGram – lidera w transferach środków pieniężnych.

Usługa tego samego dnia – prosto, szybko i niezawodnie.

Otrzymujesz pieniądze?

– poproś o numer przelewu – odwiedź najbliższą placówkę Banku Spółdzielczego w Rymanowie – wypełnij formularz odbioru

– odbierz swoje środki

Przesyłasz pieniądze?

– odwiedź najbliższą placówkę Banku Spółdzielczego w Rymanowie – wypełnij prosty formularz zlecenia przelewu – skontaktuj się z odbiorcą przelewu celem podania numeru przelewu

Inwestuj w złoto

Doskonały sposób na dywersyfikację Twoich oszczędności

Bank Spółdzielczy w Rymanowie we współpracy z Mennicą Wrocławska wprowadził do swojej oferty złoto inwestycyjne. Proponujemy Państwu zakup sztabek złota renomowanych instytucji, takich jak Heraeus i Umicore.

Oferujemy sztabki złota o najwyższej próbie czystości 999.9 wraz z certyfikatem autentyczności, dostępnych w dziesięciu wariantach wagowych.

Dlaczego złoto ?.. więcej >>

Podpis elektroniczny

JEDEN certyfikat – WIELE zastosowań

JEDEN certyfikat – WIELE zastosowań.

Dzięki umowie współpracy podpisanej między Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. a Bankiem Spółdzielczym w Rymanowie można zamówić i odebrać zestaw do składania podpisu elektronicznego SZAFIR.

ZAMÓW I ODBIERZ W NASZYM BANKU ZESTAW DO PODPISU ELEKTRONICZNEGO

Co to jest podpis elektroniczny?  Więcej >>

Terminale płatnicze IT Card

Autoryzacja i rejestracja transakcji z kart płatniczych

Bank Spółdzielczy w Rymanowie posiada w swojej ofercie terminale płatnicze służące do elektronicznej autoryzacji i rejestracji transakcji dokonywanych kartami płatniczymi w placówkach handlowo-usługowych. Terminale POS dystrybuowane przez Bank akceptują wszystkie rodzaje kart, w tym karty zbliżeniowe. Terminal dodatkowo posiada funkcję Cash back umożliwiającą wypłacanie gotówki przy okazji płatności kartą za zakupy i usługi.

Posiadanie terminala płatniczego w placówce handlowo-usługowej to przede wszystkim więcej Klientów. Karty coraz częściej zastępują gotówkę w portfelu, dlatego warto nie pozostawać w tyle i podnieść konkurencyjność własnej firmy.

Jedną z głównych zalet terminali płatniczych sprzedawanych przez Bank Spółdzielczy w Rymanowie to bardzo korzystne warunki instalacji terminala oraz niska prowizja od transakcji dokonywanych kartą.

Apple Pay

Płać wygodnie, szybciej, bezpieczniej

Usługa moje ID

Zdalnie potwierdzaj tożsamość

Usługa BLIK

Bezpieczne i szybkie płatności bez karty